Dátum: 2007. június 15. 20:00:00
Kedves Tagtársam!
Ezúton (is) tájékoztatlak, hogy újra a Kékes Turista Egyesület tagja vagyok, miután a múlt kedden az Elnökség a kérésemet elfogadta.
Egyúttal feladatot is kaptam: ki kell dolgoznom az Egyesület tájékoztatási politikáját, majd annak szellemében a külső és belső kommunikációt szervezni és bonyolítani.
Véleményedre minden fontos kérdésben kíváncsi vagyok, s próbálom majd azt közvetíteni az illetékesek felé, ill. beépíteni az Egyesület gondolkodásába, terveibe. Szóban, írásban és minden egyéb módon jelezhetsz, mindegy hogyan, csak megértsem. A lényeg, hogy erősítsük a kapcsolatot egymás között, illetve az Egyesület és a Világ között is. Tudjunk egymásról(!), beszéljük meg vágyainkat, hogy azok tervekké, majd valósággá válhassanak, s gondjainkat is, hogy tudjunk egymáson és az Egyesületen segíteni, s így erősítsük a közösségünket.
Ennyi a dolgom, de nekem ez bőven elég.
A kapcsolattartás elsődleges formája az internetes levél lesz ezentúl is. Kérlek, hogy tájékoztasd a többieket, akik nem szerepelnek a címzettek között, illetve küldj új címeket, ahol Te, vagy másik társunk elérhető!
Az első hír, amit közreadhatok, hogy elkészült az Egyesület 2007-es eseménynaptára!
Átvehető minden egyesületi rendezvényen így pl. a holnapi botanikus túrán Bognár Lacitól (30/434 0217, vagy 30/748 6908) és a jövő keddi nyílt napon a Kolpingban. Ha lehet, személyesen gyere átvenni; ez is egy alkalom, hogy találkozzunk! Nincs belőle túl sok, nem fogjuk széles körben teríteni, ezért is gyere mihamarabb közénk!
Túratársi üdvözlettel:
mervalaci, a Kékes TE híradósa
Ha a kekesturista.hu oldalon minden funkciót el szeretnél érni, be kell jelentkezni!
Ha még nem regisztrált látogatónk, akkor itt megteheti!